O nas

Poznaj nas

Witam, Nazywam się Adrianna Sawicka i jestem właścicielem gabinetu Trichoderm znajdującego się w stolicy Mazur Ełku. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi  na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją z dziedziny paramedycznej, trychologii.

Dziedzina trychologii zaciekawiła mnie od samego początku gdy o niej usłyszałam gdyż sama mam genetycznie cienkie włosy które szybko się wysuszają, dzięki wiedzy którą zdobyłam na studiach pomogłam nie tylko Sobie ale i wielu klientom, a nic nie sprawia mi większej satysfakcji niż WASZE ZADOWOLENIE 🙂

Lata pracy i ciągłego rozwoju który uważam za bardzo istotną kwestię w branży beauty poskutkowały decyzją o otworzenie miejsca w którym mogę podejść holistycznie do rozwiązywania problemów skórnych.

 W gabineci prowadzę indywidualne terapie dla skór z: łysieniem androgenowym, łysieniem telogenowym, łojotokowym zapaleniem skóry głowy, atopowym zapaleniem skóry głowy, łupieżem.

A także terapie dla skóry twarzy:  trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, przebarwienia hiperpigmentacyjne. 

W ofercie gabinetu znajdują się również zabiegii z zakresu kosmetologii estetycznej: wypełniacze HA (powiększanie ust, wypełnianie bruzd nosowo – wargowych), mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, plazma kosmetyczna, stymulatory tkankowe.

Dla mnie najważniejsze jest abyś czuła/czuł się pięknie we własnej skórze!